TK Boltuka

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Naše akce Tábory LT Novohradské hory 1999

LT Novohradské hory 1999

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

(25.6)1.7.-23.7.99

Tábor sežehlých lesů

Po roce je tu opět tábor. Tentokrát do Novohradských hor zavítali bojovníci Aztéků

Rada starších

Náčelník: Kolibřík
Hravé tlapy: Jack & Žvanil
Usměvavá tvář: Grimásek
Chuťový expert: Brabenec
Hračička: Ferda
Krvavý dráp: Kája & Madla

 

Rody

Hajajové


Velký Azték: Roki
Malý Azték: Šárka

Prašivý kojoti


Velký Azték: Kája & Malda
Malý Azték: Marťan

Skopový hlavy


Velký Azték: Petra
Malý Azték: Ignor

Mezkalinové


Velký Azték: Šikula
Malý Azték: Lucka

 

Hned první den príjezdu malých indiánů a po ubytování do pluebel nastala akce "Kulový blesk", to jest "malé" stěhování. Večet byl uvítací oheň, kde jsme se dozvěděli co bude naším cílem.
Úkolem celé táborová hry bylo uhlídat posvátnou lebku, kterou nám bohužel po prvních dnech ukradli španělé a my jsme se ji snažili dostat zpět.

Letos se počasí vydařilo a dá se říct, že bylo dobré, na Novohradky překvapivě VELICE dobré. Koupat jsme se chodili, na výlety třeba na Pohoří a tak. Až jednou se to protrhlo a voda se na nás valila dva dny a dvě noci. Ale vydrželi jsme.
Hráli jsme hromady nezapomenutelných her a jako správní idiáni jsme museli udržet oheň.

Na jednodenní výlet do civilizace se tentokrát jelo do Českého Krumlova, pěkné to bylo. I dvoudeňak byl zajímavý, protože šli všichni až na ty co vymýšleli trasu. Podívali jsme se na hrad Rožmberk, který naštěstí i po nás stojí na svém místě a pak i do katovny, kde nám bylo (některým velmi) názorně vysvětleno používání jednotlivých "pomůcek".

Velkou podívanou byly na tomto táboře i ohně z Ignorovi dílny, jejichž příprava zaměstnala docela dost lidí na delší dobu.

Po třech nedělích společne zde stráevených nastalo bourání a nikomu se domů nechtělo. Ale nedalo se nic dělat. I počasí se na nás hněvalo a i přez jeho nepřízeň jsme tábor úspěšně zbourali. Nastoupili do autobusu a vyrazili směr Praha. Cestu nám zpříjemňoval Blesk hrou na kytaru. Po šesté hodině jsme přijeli na Dědinu, odnosili věci do klubovny, rozloučili se a to byl konec letošního tábora.

A na konec fotky z tábora.