TK Boltuka

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Naše akce Výpravy Podzimky 2015 podruhé

Podzimky 2015 podruhé

Email Tisk PDF
Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 
Jak popsali Podzimky Berzeki a Ráma už víte, teď si můžete přečíst i verzi od Sáry, Zdendy a Kubíka.

V úterý jsme přijeli vlakem asi v 10 hodin večer, pak jsme jeli autem až do Leopoldova a šli jsme spát. Ve středu jsme hráli hry a měli jsme k obědu špagety! Ve čtvrtek jsme šli na Žofín a do Pivonických hor. V pátek jsme hráli hry u Čtveráků a byli jsme plavat. V sobotu jsme šli na Myslivnu a pak na vyhlídky a tam jsme lezli pod kameny a na kameny a byl tam móóóóc krásný výhled!

Hodnocení: 10 bodů z 10

Sára

V úterý jsme přijeli autem a připravili kuchyň k obývání (zatopit, udělat nahoře spaní…) Když ostatní později přijeli, pozdravili jsme se a šli jsme spát.

Ve středu jsme jen zahráli hru Šachy, ve které se používají kámen, nůžky, papír. Tuto hru jsme vyhráli 2:0. Ještě předtím jsme dělali všemožné práce. Po Šachách jsme hráli plížení na Signále – snažili jsme se dostat co nejblíž ke Karče - a poté jsme měli oběd. Po poledním klidu jsme připravovali věci na oheň. Večer jsme měli výborné buřty.

Čtvrtek byl [nemůžu přečíst] časným vstáváním, po kterém jsme autobusem vyrazili do Benešova. Z Benešova jsme šli přes naučnou stezku podél řeky Černé, z Černého údolí na Žofín a pak přes Pivonické skály do tábora. Ještě pře večeří jsme rozehráli večerní dostihy.

V pátek se hrály hry se Čtverákama a po obědě byl bazén v Borovanech, kde jsme se [těžko říct?] vykoupali.

V sobotu jsme se prospali a vyrazili po dvou částech na výlet. Já jsem šel přes Huťák až na Baroňák přes hutě – Terčí, [nemůžu přečíst], Stříbrné a Janovy. Na Baroňáku jsme se posílili a z Baron. jsme šli přes skauty do tábora.

Zdenda

Dne 27.10.2015 jsme se sešli na Hlavním nádraží u pokladen a vyrazili rovnou k 7. Nástupišti. Odtud nám jel vlak až do Českých Budějovic, kde jsme přestoupili a jeli do Kaplice. V Kaplici jsme jeli autobusem a poté auty s Brábou a Ježkem. Připravili jsme si spaní a šli spat. Dalšího dne jsme hráli spoustu dalších her jako třeba živé šachy nebo plížení. Ve čtvrtekjsme jeli do Benešova and Černou, odkud jsme poté šli přes Žofín, Smrčinu a Uhlišťský rybník až do tábora. V pátek jsme po hraní další partičky šachů vyrazili do bazénu. V bazénu to bylo super. Umyli jsme se, vycachtali a všeobecně mo užili. Všichni jsme šli unaveni spat. V sobotu jsme šli opět na celodenní výlet. Šli jsme přes Myslivnu a my jako vrcholové družstvo dale poté přes Janovy hutě, Kapelníkův rybník (ten byl moc hezký), Pohoří na Šumavě, restaurace Baronův most až do tábora. V neděli jsme se žalem v srdci jeli domů.

Kubík